BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Rajoni

SKANDAL/ I doli video kur mësonte një vajzë sesi të hipte mbi kalë/ Reagon kryetari i Bashkisë: Ma kanë nxjerrë se po denoncoj aferat...(Pamjet po qarkullojnë me shpejtësi)

SKANDAL/ I doli video kur mësonte një vajzë sesi të hipte

Tre vjet më parë i është bërë një video kryetarit të Bashkisë së Banja Lluka, Drashko Stanivukoviq, ku tregohet se po mësonte një vajzë " të hipte mbi një kalë”.

Videoja që qarkullon në internet është bërë tre vjet më parë dhe nuk është regjistruar në Administratën e Qytetit.

Ai gjithashtu ka shtruar pyetjen se pse videoja që është bërë tre vjet më parë është publikuar tani.

“Pse jo gjysmë viti më parë ose një vit më parë, ose për njëzet ditë? Sepse sot po flasim për aferat më të mëdha që tronditën Republikën Srpska, afera më e madhe në 20 vitet e fundit, dhe qëllimi është të largohet vëmendja nga ajo temë”, ka thënë Stanivukoviq.

Ai kujton se fokusi duhet të jetë në temën, e cila është oksigjeni që u jepet pacientëve në Kujdesin Intensiv.

Kujtojmë se një video është shfaqur në internet ku shfaqet një vajzë në zyrë e ulur në shpinë të Drashko Stanivukoviq, ndërsa kryetari i bashkisë së Banja Lluka në Bosnjë dhe Hercegovinë “po e mëson atë si të ngasë një kalë”.

Stanivukoviq thuhet se njihet ndryshe si një adhurues i madh i kuajve, kështu që mund të supozohet se kolegia e tij ishte më i interesuar në “mënyrën sesi udhëton kjo kafshë fisnike”.