BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Rajoni

SKANDAL/ Shkoi ta ndihmonte me punët bujqësore, por përfunduan duke bërë s*ks në arë! Gruaja godet me thikë në zemër biznesmenin gjatë aktit

SKANDAL/ Shkoi ta ndihmonte me punët bujqësore, por përfunduan

Një biznesmen ka denoncuar partneren e tij se e ka sulmuar me thikë teksa po kryenin marrëdhënie seksuale. 50-vjeçari kishte shkuar së bashku me partneren në një arë në pronën e saj në Sparta, me makinë për ta ndihmuar me punët bujqësore, por kishin nisur të kryenin marrëdhënie.

Gjatë këtij momenti gruaja e tij e ka goditur me thikë në zemër dhe pjesë të tjera të trupit. Teksa po përpiqej të mbrohej ai kapi thikë me dorë duke prerë tendinat.

Biznesmeni pretendoi se iu lut partneres që ta linte të lirë dhe ajo e dërgoi në spital ku iu nënshtrua një operacioni gjashtë orësh.

43-vjeçarja është arrestuar dhe akuzuar për vrasje të mbetur në tentativë, armëmbajtje dhe përdorim të armës.

Mësohet se ajo i ka thënë policisë se ka goditur me thikë partnerin e saj pa qëllim, pas një debati që kanë pasur mes tyre.

Gruaja u lirua në pritje të gjykimit.

“Ajo që kam përjetuar është e vështirë. Jeta ime vazhdon normalisht dhe nuk mund të bëj asgjë tjetër”, tha biznesmeni një emision grek.

“Dora ime është lënduar, po bëj trajtim për të vënë në lëvizje tendinat. Katër ishin prerë, në të katër gishtat. Instinktivisht kam kapur tehun e thikës dhe më ka dëmtuar dorën”, shtoi ai.

Teksa rrëfeu se çndodhi ditën e ngjarjes: “Ne jemi takuar në vendin e ngjarjes, kemi pasur marrëdhënie në çift dhe nuk ka pasur asnjë debat. Ishim të qetë dhe të lumtur.”