Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“S’koka shumë ftoftë”, sfidon Haradinaj, lahet në liqenin e ngrirë dhe i lë të gjithë pa fjalë (VIDEO)

Postuar: 22/05/2019 - 13:03

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjithnjë ka treguar se është shumë sportiv dhe vazhdimisht ngjit majat e maleve në këmbë.

Mirëpo, së fundmi ka sfiduar edhe më shumë veten. Fundjavën e shkuar Haradinaj e kaloi në bregdetin e Durrësit, ndërsa më pas është ndalur për shëtitje në bjeshkë.

Gjatë ditës së djeshme Ramush Haradinaj ka postuar në Facebook se ka vizituar majën e Gjeravicës. Aty e ka provuar edhe larjen në liqenin e ngrirë.

Express sjell videon në të cilën Haradinaj shfaqet duke u larë në temperatura të ulëta. Madje shoqëruesve të tij u thotë “s’koka shumë ftoftë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 13:53

Fyerje primitive, dhunë, seks para kamerave – këto nuk janë të rralla në reality show-t që prodhohen në Serbi. Një jurist i ri serb kërkon ta ndryshojë këtë.

Postuar: 15/09/2019 - 07:52

Politikanët serbë të Kosovës të cilët nuk i përkasin “Listës Serbe” kanë ngritur dje

Postuar: 14/09/2019 - 19:40

Kryetari i Nismës Socialdemokrate, njëherësh edhe kandidat për kryeministër, Fatmir Limaj është

Postuar: 14/09/2019 - 18:47

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 09:30 në Prizren, ka arrestuar një grua pasi ka

Postuar: 14/09/2019 - 18:44

Politikanët serbë të Kosovës të cilët nuk i përkasin ‘Listës Serbe’ kanë ngritur al

Postuar: 14/09/2019 - 16:57

Kuvendi i Maqedonisë së Veriut ka shkarkuar nga detyra kryeprokuroren speciale Katica Janeva, e

Postuar: 14/09/2019 - 15:18

Partitë politike në Kosovë tashmë kanë filluar fushatën parazgjedhore, por përkundër që kanë ka