BREAKING NEWS

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të gjithëve: Vetëm këto do jenë ditët e pikut, ndërsa lajmi i mirë është se numri i të prekurve do të ulet...

Pëllumb Pipero optimist jep mesazhin që na qetëson të
x

Rajoni

“Sonte Albin Mashtruesi u dorëzua para...”, Ramush Haradinaj kërcënon kryeministrin e Kosovës pas heqjes së taksës

“Sonte Albin Mashtruesi u dorëzua para...”, Ramush Haradinaj

Menjëherë pas lajmit se Albin Kurti ka vendosur heqjen e taksës për mallrat Serbe më 15 mars ka reaguar ish-kryeministri Ramush Haradinaj.

Haradinaj e ka quajtur Kurtin krye mashtrues, i cili u dorëzua para Serbisë, ndërsa thekson se ky është kthimi i Rusisë në Kosovë.

“Sonte Albin Mashtruesi u dorëzua para Serbisë. Ky është fillimi i kthimit të Serbisë dhe Rusisë në Kosovë. Albin Mashtruesi nga sot je përgjegjës për ripushtimin ekonomik të Kosovës nga Serbia.Zoti e bekoftë Kosovën dhe popullin e saj!” shkruan Haradinaj.