BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Rajoni

Sulmi në Banjskë/ Serbët nderojnë terroristin e vrarë në Kosovë, heshtje në stadium dhe... (Video)

Sulmi në Banjskë/ Serbët nderojnë terroristin e vrarë

Në Beograd, tifozët e Crvena Zvezdës kanë nderuar terroristin e vrarë në Banjskë të Kosovës një javë më parë. Në ndeshjen e raundit të 10-të në Superligën serbe të futbollit, tifozët e Zvezdës (Delie) heshtën për 31 minuta në nderim të Stefan Nedeljkovic, që mbeti i vrarë në dyluftimet me policinë speciale të Kosovës.

Në "Maracana" tifozët i kushtuan edhe një koreografi speciale 31 vjeçarit, teksa qëndruan po për kaq minuta në heshtje dhe më pas brohoritën duke kënduar edhe këngë nacionaliste. Stefan Nedeljkovic njihej si tifoz i Crvenës dhe në stadium ishte edhe një foto e tij.

Kujtojmë se në 24 shtator një grup i armatosur u fut nga Serbia në Kosovë dhe la të vrarë policin Afrim Bunjaku (Dëshmor i Atdheut) në Banjskë. Për këtë policia kosovare ndërhyri duke sprapsur rrezikun dhe lënë të vrarë tre nga terroristët e grupit që kishte një armatim të rëndë, i cili u sekuestrua nga forcat e rendit në Kosovë.

Më të lexuarat