BREAKING NEWS

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron për 48 pasuri: U bllokuan në kundërshtim me ...

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron
x

Rajoni

Sulmohet fizikisht gazetarja shqiptare, ishte duke realizuar një lajm për kazinotë

Sulmohet fizikisht gazetarja shqiptare, ishte duke realizuar një lajm

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Kosovë, ku gazetarja e "Klan Kosovës", Mejreme Gashi, është sulmuar fizikisht nga një person në fshatin Karaçevë të Kamenicës.

Sipas mediave kosovare Gashi ishte duke realizuar një kronikë mbi aktivitetin e disa kazinove në këtë fshat, por është përballur me dhunën e një personi në kazino.

Mësohet se edhe ekipi i "Klan Kosovës", që ishte bashkë me gazetaren, është sulmuar nga personi në fjalë, i cili ende nuk është identifikuar.