BREAKING NEWS

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja pse ndodhi sulmi me armë te zyrat e Top Channel

Ngjarja që ngriti në këmbë shtetin/ Sipas Blendi Fevziut, ja
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të tjera largime nga listat e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x

Rajoni

Tensionet në parlamentin serb, Nazarko "zbërthen" situatën: Sot pamë kush ishin pro-rusët e vërtetë në Serbi, Vuçiç po ul kokën para Perëndimit

Tensionet në parlamentin serb, Nazarko "zbërthen"

Analisti, Mentor Nazarko komentoi deklaratën e Kurtit në lidhje me Asociacionin, por edhe atë të Vuçiç.

Në lidhje me presidentin e Serbisë, Nazarko u shpreh se ai është pro rus, por është më pak pro rus se të tjerët..

Po ashtu Nazarko shtoi se u Vuçiç ka ulur kokën përballë perëndimorëve duke u detyruar të bëjë një lëshim të madh në lidhje me Kosovën.

“Nuk më përcolli një farë habie, zhvillimet në Kosovë dhe Serbi, ndikojnë njëra -tjetrën.

Aleksandër Vuçiç është pro-rus, por është më pak pro-rus se të tjerët. Opozita përfaqëson fuqishëm qëndrimin rus. Show që pamë sot, tregon qartë se kush janë pro-rusët në Serbi.

Vuçiç është duke ulur kokën përballë perëndimorëve. Vuçiç nuk i ka rezistuar presionit perëndimor dhe e filloi me këtë lëshim të madh që është çështja e Kosovës, por me siguri mund të vijojë edhe me vendosje sanksionesh, paralajmëroi Daçiç.

Kjo e bën akoma edhe më urdhërore faktin që Kosova duhet të forcojë akoma më shumë marrëdhëniet me SHBA”, tha Nazarko në studion e ABC News. 

Më të lexuarat