BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Rajoni

Tentoi të kontrabandonte shumën marramendëse nga Zvicra drejt Shqipërisë, policia ‘e fundos’ dhe i boshatis xhepat të riut. Në tufat e parave u gjetën...

Tentoi të kontrabandonte shumën marramendëse nga Zvicra drejt

Një shqiptar është kapur në flagrancë nga policia zviceriane pasi është përpjekur të kontrabandojë shumën e majme, mbi 20 mijë euro.

Mësohet se burimi i fitimit të parave vinte nga shitja dhe tregtimi i drogës në Zvicër.

 

Mediat vendase raportojnë se gjatë kontrollit, shqiptari mohoi të kishte sasi parash mbi normën e lejuar sipas ligjit, por nga kontrolli rezultoi të kishte në portofol

1500 euro në portofol. Po ashtu edhe 18625 euro në një qese plastike brenda makinës.

Kur u mor në pyetje më vonë, shqiptari deklaroi se me ato para donte të blinte një makinë në Austri, por nuk u realizua, kështu që do i kthente pas në Shqipëri.

 

Më të lexuarat