BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Rajoni

Tërmet 6.5 ballë në Greqi, Qëndra Europiane e Tërmeteve tregon ku ishte epiqendra

Tërmet 6.5 ballë në Greqi, Qëndra Europiane e Tërmeteve

Një tërmet i fuqishëm ka rënë pak minuta më parë në Greqi. Qëndra Europiane e Tërmeteve raporton se lëkundjet janë ndjerë në Kretë të Greqisë.

Tërmeti ka patur magnitudë 6.5 ballë dhe ka zgjatur disa sekonda.

Lëkundjet kanë qenë të fuqishme. Mediat greke shkrujnë se ka dëme, ndërkohë që shumë banorë të zonës kanë dalë nga banesat.

Sipas Qendrës Europiane pak minuta më vonë ka patur një tjetër goditje sizmike këtë herë me magnitudë 5.

Më të lexuarat