BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Rajoni

Tërmeti godet Athinën, banorët në panik dalin në rrugë, ja sa ballë ishte

Tërmeti godet Athinën, banorët në panik dalin në

Një tërmet me magnitudë 4 ballë ka goditur pak minuta më parë kryeqytetin e Greqisë, Athinës.

Si pasojë e lëkundjeve të forta, qytetarët kanë dalë në rrugë të frikësuar.

‘Protothema.gr’ raporton se thellësia ishte e vogël, vetëm 5 kilometra dhe për këtë arsye ajo u ndje veçanërisht në shumë pjesë të Athinës.

Tërmeti godet Athinën, banorët në panik dalin në