BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Rajoni

Tërmeti i fuqishëm godet Greqinë

Tërmeti i fuqishëm godet Greqinë

Një tërmet me madhësi 4.4 të shkallës Rihter ndodhi të shtunën në mbrëmje, pranë Halkidiki. 

Sipas Institutit Gjeodinamik, epiqendra ishte e vendosur 22 km në jug - jugperëndim të Malit Athos dhe në një thellësi prej 22 km. 

Tërmeti preku skajin jugor të gadishullit të Malit Athos dhe majën jugore të Sithonia.Asnjë dëm nuk është raportuar deri më tani.