BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Rajoni

Tërmeti i fortë me kufi me Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Tërmeti i fortë me kufi me Shqipërinë, ja sa ishte magnituda
Pak minuta më parë Maqedonia e Veriut është goditur nga tërmeti me magnitudë 4.9 ballë shkalla righter.

Tërmeti me magnitutë 4.9 kishte epiqendrën në fshatin Kiçinivë të Mavrovës, me thellësia 2 kilometër., shumë afër Shqipërisë.

Lëkundje të lehta janë ndjerë edhe në Tiranë, Peshkopi dhe disa qytete të tjera shqiptare, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar apo dëme material.

Deri tani nuk ka raportime për dëme material apo njerëz të dëmtuar. 

Më të lexuarat