BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x
BREAKING NEWS

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet i vdekur i riu në Elbasan

E RËNDË/ Sapo kishte bërë vaksinën anti-COVID, gjendet
x
BREAKING NEWS

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria, sinoptikanët në Greqi tregojnë dy qytetet shqiptare që do të përjetojnë temperatura ekstreme!

Dalin pamjet! Fenomeni i rrallë drejtohet edhe për nga Shqipëria,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit, ja çfarë po ndodh në spitale

Covid-19 në Shqipëri/ 2,643 të infektuar dhe 6 humbje jete
x
BREAKING NEWS

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë

Ndryshime të reja, ky është vendimi i fundit i qeverisë
x

Rajoni

Tjetër ngjarje tronditëse/ Gjyshi 70-vjeçar përdhunon mbesën 8-vjeçare për 2 vite rresht, gjykata e dënon me 12 vite burg

Tjetër ngjarje tronditëse/ Gjyshi 70-vjeçar përdhunon

12 vite burg është dënuar një 70-vjeçar, pasi akuzohet se abuzoi seksualisht me mbesën e tij 8-vjeçare, për një periudhë dy vjeçare. Ngjarja e rëndë u shënuar në Volos të Greqisë.

I moshuari i ka mohuar akuzat, ku thuhet se nga viti 2014 deri në 2016 përdhunoi vazhdimisht mbesën e tij.

Gjykata e Apelit të Larisës e shpalli më në fund 70-vjeçarin fajtor duke e dënuar me 12-vjet heqje lirie. Kujtohet se 70-vjeçari është dënuar fillimisht me 18 vite burg në dhjetor të 2017-ës.