BREAKING NEWS

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin pamjet nga sherri që solli dy viktima në Kavajë

E qëlloi me pistoletë në sy të fëmijës, dalin
x
BREAKING NEWS

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton situatën para zgjedhjeve: Berisha ka supërmacinë, por del i humbur se…

A po e dëmton Alibeaj Partinë Demokratike? Analisti komenton
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund t’ja marrë Alibeajt vulën dhe logon e PD-së: Ja kush është shpëtimi i Berishës

Analisti i njohur tregon "puçin" me të cilin mund
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi partinë

Kreshnik Spahiu plas deklaratën e fortë: Ja pse Berisha do braktisi
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e PD, Roland Bejko

Gazetari Hoxha parashikon çfarë do të ndodh me kandidatin e
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga Alibeaj

Kreshnik Spahiu tregon arsyen e fortë: Ja pse largohen kandidatët nga
x
BREAKING NEWS

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në fushatën e Këlliçit

Gara për Tiranën në 14 maj, analisti zbulon sekretet në
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm do bashkohen në një parti pas 14 majit

Kreshnik Spahiu flet me emra: Këta dy politikanë të fuqishëm
x

Rajoni

Tmerr në gjykatë, i riu tenton t’i japë fund jetës duke u vetëvarur me litar nga kati i tretë

Tmerr në gjykatë, i riu tenton t’i japë fund jetës

Paniku ka pushtuar pasditen e së premtes Gjykatën e Larisës, pasi një i ri ka tentuar t’i japë fund jetës. Ngjarja ndodhi mesditën e sotme, kur një i ri rreth të 25-ve, pa u vënë re nga askush, është vetëvarur me litar nga kati i tretë, duke tentuar vetëvrasjen.

I riu ndodhej në Gjykatë për vjedhje, kur në rrethana të paqarta tentoi t’i jepte fund jetës. Në atë moment dy gra kuptuan se çfarë po ndodhte dhe u përpoqën ta mbanin nga këmbët për t’i shpëtuar jetën. Me gjakftohtësi të madhe e kanë mbajtur nga gjymtyrët e poshtme, derisa ka mbërritur policia.

Një nga dy femrat që reagoi me shumë gjakftohtësi duke i shpëtuar jetën, ndërsa në një deklaratë për mediat tha: Po dilja nga një zyrë, kur dëgjova një zonjë që bërtiste “ndihmë” duke parë të riun të hidhej në boshllëkun e shkallëve. Pashë të riun të varur me litar në qafë në shkallët e brendshme të ndërtesës midis katit të tretë dhe të dytë. Vrapova me një zonjë tjetër dhe ia mbajtëm këmbët sa më shumë që të mos binte e të varej. Më në fund erdhi policia dhe mori në dorë situatën. Jam ende në shok…

Më të lexuarat