BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Rajoni

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Maqedoninë e Veriut, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Maqedoninë e

Lëkundje tërmeti janë regjistruar paraditen e sotme në Maqedoninë e Veriut.

Sipas EMSC, epiqendra e tërmetit ishte 8kilometra nga Kërçova, me një thellësi prej dy kilometrash.

Ndërkohë lëkundja ishte me magnitudë 3 ballë të shkallës rrihte.

 Këtë javë janë ndjerë disa tërmete në Maqedoninë e Veriut, por kanë qenë të një magnitude të vogël dhe nuk ka pasur dëme materiale.

Toka nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Maqedoninë e