BREAKING NEWS

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e
x

Rajoni

Toka nuk gjen qetësi/ Një tjetër tërmet godet sërish Greqinë, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Një tjetër tërmet godet sërish

Lëkundjet e tërmet duket se nuk po ndalen në shtetin fqinj me ne, Greqinë. Një tërmet me madhësi 3.8 u regjistrua sot në Lemnos.

Sipas Institutit Gjeodinamik, tërmeti u regjistrua në orën  13:42, rreth 36 kilometra në verilindje të zonës. Thellësia e tërmetit ishte 10 km.

Disa ditë më parë një tërmet me madhësi 6 të shkallës Rihter goditi zonën e Larisas, ndërsa u shoqërua me lëkundje të njëpasnjëshme.

Toka nuk gjen qetësi/ Një tjetër tërmet godet sërish

Më të lexuarat