BREAKING NEWS

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Më shumë të shëruar sesa raste të reja! Ministria e
x

Rajoni

Toka nuk gjen qetësi! Një tjetër tërmet i fortë godet ishullin e Kretës, ja sa ishte magnituda

Toka nuk gjen qetësi! Një tjetër tërmet i fortë godet

Toka greke nuk gjen qetësi nga lëkundjet. Një tërmet me magnitude 4.8 ballë ka tronditur ishullin e Kretës.

Nuk raportohet për dëme materiale dhe në njerëz.

Më të lexuarat