BREAKING NEWS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu socialist transformon ekipin, pakënaqësitë largojnë figura të njohura të PS

Rama përzë nga lista 40 për qind të deputetëve, kreu
x

Rajoni

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja sa ballë dhe ku ishte epiqendra

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja sa

Një tërmet i fortë ka goditur pak çaste më parë Greqinë.

Tërmeti me magnitudë 4.5 kishte thellësinë 15 km dhe është ndjerë nga banorët e zonës në Larisa. Nuk dihet ende nëse ka pasur dëme.

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë godet Greqinë, ja sa