BREAKING NEWS

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve

Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj,
x

Rajoni

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë shkund Greqinë mëngjesin e sotëm, ja ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë shkund Greqinë

Një tërmet i fortë ka shkundur në orët të para të mëngjesin Greqinë. Tëmrmeti me magnitudë 4.8 ballë i shkallës rihter u regjistrua në lindje të Gavdosit, në ishullin e Kretës.

Epiqendra u raportua 8 km në lindje të Gavdosit, në një thellësi prej 10 km, sipas Institutit Gjeodinamik.

Toka nuk gjen qetësi/ Tërmeti i fortë shkund Greqinë