BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Rajoni

"Tradhtonte gruan e tij"/ Avokati i pilotit grek reagon pas dëshmisë së bujshme, tregon çfarë ka deklaruar Babis

"Tradhtonte gruan e tij"/ Avokati i pilotit grek reagon pas

Avokati i Babis Anagnostopoulos, ka thënë se klienti i tij nuk ka pasur marrëdhënie me asnjë grua gjatë kohës kur ka qenë i martuar. Babis Anagnostopoulos, ka mohuar dëshminë e një gruaje e cila ka thënë në një emision televiziv se piloti ishte i fiksuar pas saj, madje se edhe dy javë para se të vriste bashkëshorten e tij Carolinë, i ka dërguar një letër nëpërmjet të së cilës i kërkonte ta takonte.

Avokati i Babis, ka folur në një emision grek, ndërsa ka thënë: “Deklarata se klienti im ka qenë në një marrëdhënie me një grua tjetër kur ka qenë i martuar, nuk është përfshirë në dosje . Ne nuk e dimë se kush është personi që e ka deklaruar këtë, por dua të them se kjo është një dëshmi e rremë. Dëshmitari mund t’i drejtohej organit hetimor në çdo kohë, por nuk e bëri këtë”.

Po ashtu avokati, Alexander Papaioannidis tha se ka kontaktuar me pilotin i cili aktualisht ndodhet në paraburgim në Korydallos dhe i ka thënë se këto akuza nuk janë të vërteta.

“Kam kontaktuar me klientin tim dhe nuk pranoi të ketë pasur diçka të tillë gjatë martesës së tij , apo të ketë pasur një situatë obsesioni me një grua tjetër. Zonja që e ka thënë le të shkojë të dëshmojë, ne nuk mund të vlerësojmë dëshmitë anonime. Dosja ka qenë e hapur 4-5 muaj, përse u shfaqën tani kur dosja është mbyllur, përse pikërisht tani këto dëshmi”, ka thënë më tej ai.