BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Rajoni

Tragjedi/ Harroi valixhen e pushimeve në apartament, nëna e 2 fëmijëve bie nga ballkoni

Tragjedi/ Harroi valixhen e pushimeve në apartament, nëna e 2

Një tragjedi ka ndodhur në Greqi. Nëna e 2 fëmijëve është rrëzuar nga ballkoni dhe ka ndërruar jetë. Sipas mediave greke, 36-vjeçarja po përgatitej të shkonte tek bashkëshorti i saj në Naxos, i cili po i priste për pushime.

Sipas raportimit të Protothema.gr, gruaja ishte nisur pasditen e së hënës për të shkuar te burri i saj. Ajo kishte paketuar valixhet dhe sendet e dy fëmijëve të saj 2 vjeç e pesë muajsh dhe zbriti te makina. Kur të gjithë hipën në makinë, 36-vjeçarja kuptoi se kishte harruar një çantë fëmijësh dhe u ngjit në banesën e katit të 3-të për ta marrë.

Kur arriti te apartamenti, dera nuk hapej. Pastaj ajo i ra ziles së komshiut dhe i kërkoi që të zbriste nga ballkoni, ku fatkeqësisht u rrëzua.