BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Rajoni

Tragjike/ Gjendet i varur një 50 vjeçar, gruaja dyshohet se kreu krimin: Nuk e vrava, thjesht i hoqa karrigen

Tragjike/ Gjendet i varur një 50 vjeçar, gruaja dyshohet se kreu

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Pirea të Greqisë, ku një 50 vjeçar është gjetur i varur në banesën e tij. Ngjarja fillimisht u raportua si vetëvrasje pasi burri ishte i lidhur me një litar në fyt. Por Por pas hetimeve, policia dyshoi se gruaja që ishte në shtëpi mund të kishte lidhje me vrasjen e tij.

Pasi është marrë në pyetje, gruaja ka thënë se mes tyre ka pasur një sherr, pasi sipas saj viktima i kishte para borxh.

Mediat greke shkruajnë se gruaja ka raportuar në polici se ka tentuar që ta mbyste me një litar por pa ia arritur. Më pas, 50 vjeçari ka shkuar në dhomën e tij për t’u vetëvrarë.

Gruaja ka thënë se e ka parë kur ai ka vendosur litarin në fyt dhe është varur, dhe se ajo nuk i kishte bërë asgjë përveçse sipas saj e ka ndihmuar duke i hequr karrigen.

“E kam ndihmuar, i kam shtyrë karrigen ”, ka thënë ajo, raportojnë mediat greke.