BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Rajoni

Tragjike/ Humb jetën zyrtarja e lartë dhe njëkohësisht liderja socialiste, kush është kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim që u nda nga jeta në moshë të re, vajza e ministrit të njohur

Tragjike/ Humb jetën zyrtarja e lartë dhe njëkohësisht

Kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim në Greqi, Fofi Gennimata, ka ndërruar jetë në moshën 56-vjeçare, pas një beteje me kancerin në spitalin Evangelismos, ku po trajtohej.

Ceremonia mortore për lideren socialiste do të bëhet të mërkurën, 27 tetor, në orën 10:00 në Dioqezën e Athinës.

Fofi Gennimata lindi në Ampelokipi të Athinës në vitin 1964 dhe ishte e bija e George Gennimata, anëtar themelues dhe ministër i PASOK-ut.

Tragjike/ Humb jetën zyrtarja e lartë dhe njëkohësisht