Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tragjike/ Kamionçina përplas 22 vjeçaren shtatzënë, humb fëmijën (VIDEO)

Postuar: 11/02/2019 - 10:12

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një kamionçinë ka përplasur një 22 vjeçare e cila ishte shtatzënë.

22 vjeçarja ishte duke ecur në trotuar kur është përplasur, ndërsa nga goditja ka humbur fëmijën e saj, dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Pavarësisht ndihmës së shpejtë që i është dhënë nga drejtuesi i kamioçinës, e reja ka pësuar dëmtime të shumta.

22-vjeçarja ka pasur hemorragji të brendshme, disa thyerjë ne trup, dhe i është nënshtruar 2 operacioneve deri më tani.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 20:03

Ambasadori i Gjermanisë në Maqedoni të Veriut, Thomas Gerberich për vendimin e Këshillit të BE-së të mos të nisen bisedimet me Maqedoninë e Veriut, tha se vendi është pjesë e Evropës dhe nuk meriton asgjë më shumë s

Postuar: 23/10/2019 - 15:11

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç, tha se arritja e një zgjidhjeje politike për Kosovën

Postuar: 23/10/2019 - 13:41

Disa ditë më parë mediat nga Kosova dhe jo vetëm i dhanë jehonë lajmit se 26 numërues votash janë

Postuar: 23/10/2019 - 08:55

Ende janë të paqarta rrethanat se si ndërroi jetë 24-vjeçari nga komuna e Lipjanit, Shqipdon Aliu

Postuar: 23/10/2019 - 07:34

Kreu i lëvizjes Vetëvendosja, Albin Kurti, i cili mori shumicën e votave në zgjedhjet e parakohsh

Postuar: 23/10/2019 - 07:31

Presidenti Aleksandar Vuçiç pothuajse e ka përjashtuar dje mundësinë që Serbia ta njohë Kosovën p