BREAKING NEWS

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri 16-vjeçarja, zbardhen detajet e para

E rëndë në Peshkopi, plagoset me armë zjarri
x
BREAKING NEWS

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të diskutohet

Partia Socialiste mbledh Kryesinë, çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e Shëndetësisë zbardh bilancin e 24 orëve të fundit: Shënohet një humbje jete nga COVID

“Fluturojnë” rastet e reja, Ministria e
x
BREAKING NEWS

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë të Fatos Nanos: Këtu për herë të parë u...

“FOTO HISTORIKE”/ Kreshnik Spahiu publikon foton e rrallë
x
BREAKING NEWS

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës për protestën e 7 korrikut: Berisha do destabilizim, do që të jetë sundues! Me katër bomba...

“PD do shpallet...”, paralajmërimi i fortë i Ngjelës
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela nxjerr zbuluar planin e Berishës dhe paralajmëron: Presion ndaj...

Çfarë pritet të ndodhë në 7 korrik? Spartak Ngjela
x
BREAKING NEWS

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi Ramës

Maks Haxhia i përgjigjet 'flakë për flakë' Edi
x
BREAKING NEWS

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi Rama, nuk e mbajnë nervat gjatë konferencës, merr vendimin drastik për gazetarin

"Si takohesh me burrin biznesmen?"/ 'Çoroditet' Edi
x

Rajoni

Tragjike/ Makina përfundon në kopshtin e fëmijëve, 1 i vdekur dhe 5 të plagosur

Tragjike/ Makina përfundon në kopshtin e fëmijëve, 1 i

Një grup fëmijësh që po luanin në kopshtin e çerdhes u përplasën nga një makinë e cila depërtoi gardhin e jashtëm dhe goditi të vegjlit.

Një 4-vjeçar ka humbur jetën, një tjetër në të njëjtën moshë është në gjendje të rëndë dhe katër të tjerë janë plagosur.

Aksidenti ndodhi në një çerdhe në L’Aquila, Itali.

Fëmijët janë nga tre deri në pesë vjeç.

Fëmija i plagosur rëndë u transportua me helikopter shpëtimi në një spital në Romë dhe tani është në një prognozë konfidenciale.

Makina ka qenë e parkuar në një rrugë tatëpjetë, kur për arsye ende të paqarta ajo është nisur.

Në vendin e ngjarjes mbërritën forcat e zjarrfikëses, policia dhe karabinierët të cilët po hetojnë shkaqet e aksidentit.