BREAKING NEWS

Kërcet thika në Sarandë, humb jetën një person

Kërcet thika në Sarandë, humb jetën një person
x
BREAKING NEWS

Foto/ RENEA aksion në Elbasan, në kërkim të Fejzullah e Florenc Çapjas

Foto/ RENEA aksion në Elbasan, në kërkim të Fejzullah e
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i Serbisë do të sjellë shpërbërjen e saj, kjo është koha e madhe e Shqipërisë, prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i
x
BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x

Rajoni

TRAGJIKE/ Trupi i një gruaje gjendet në bodrumin e banesës, ishte i mbuluar me beton. Zbardhen detajet zyrtare

TRAGJIKE/ Trupi i një gruaje gjendet në bodrumin e banesës, ishte

Në bodrumin e shtëpisë u gjet trupi i pajetë i një 38-vjeçareje në Serbi, policia e gjeti gruan të mbuluar me beton. Shtëpia gjendet në fshatin Veliko Tërnjanë afër Leskovcit në Serbi, raporton agjencia kroate e lajmeve, Index.

“Trupi është gjetur, është urdhëruar autopsia, hetimet janë duke vazhduar dhe do të vazhdojnë nesër”, tha mbrëmë për Kurir zëdhënësja e Policisë së Leskovcit, Marija Sokoloviq.

Ndonëse policia thotë se ende nuk e di identitetin e personit, trupi i të cilit u gjet, Kurir lëshoi një deklaratë duke thënë se ishte bashkëshorti i një gruaje 38-vjeçare që ka bërë denoncimin e zhdukjes së saj.

Mësohet se policia e gjeti trupin pasi i dashuri shkoi në polici dhe raportoi se 38-vjeçarja kishte vrarë burrin e saj dhe e kishte fshehur trupin në bodrumin e shtëpisë.

Trupi i pajetë i gruas është gjetur në një objekt në oborrin e shtëpisë, ndërsa pak ditë më parë u raportua për zhdukjen e saj

Më të lexuarat