BREAKING NEWS

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të SPAK. Zbardhet çfarë u vendos për 'fatin' e tyre

Gjykata e lartë merr vendimin për dy prokurorët e njohur të
x
BREAKING NEWS

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses dhe 5 gjyqtarëve të GJL (EMRAT)

GJKKO iu jep goditjen e fortë 2 ish gjyqtarëve të Kushtetueses
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë fund jetës, zbardhet arsyeja e aktit ekstrem, dalin pamje nga vendi ku vdiq gazetari dhe analisti (VIDEO)

TRAGJIKE/ Kastriot Myftaraj u hodh nga kati i katërt duke i dhënë
x
BREAKING NEWS

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të rëndësishme”, Frrok Çupi ‘shigjeton’ qeverinë: Ai nuk ka keq vetëm ministrat, por edhe...

“Rama nuk ka realizuar një nga qëllimet më të
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i banesës (EMRI+FOTO)

Tronditëse/ Gazetari i njohur shqiptar i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në Tiranë, policia vendos perimetrin e sigurisë

Dyshime për eksploziv në Rrugën e Kavajës në
x
BREAKING NEWS

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga kati i katër i pallatit

E rëndë në Tiranë, burri i jep fund jetës, hidhet nga
x
BREAKING NEWS

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për viktima!”, Frrok Çupi del me paralajmërimin ‘bombë’ për protestën e Sali Berishës: Ai nuk kthehet pa një trofe!

“Sot ditë e frikshme! Mund të ketë skenarë për
x

Rajoni

Tronditëse/ Babai i kërkonte vajzës 10-vjeçare të zhvishej para tij dhe më pas e prekte, ja kush e kapi ‘mat’

Tronditëse/ Babai i kërkonte vajzës 10-vjeçare të

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik në Greqi. Babai ka abuzuar me vajzën e tij 10-vjeçare për të paktën 6 muaj. Nëna e mësoi ngjarjen nga djali i saj i mitur.

Ditën e djeshme ka mbërritur sërish në sallën e gjyqit çështja e sjelljes së pahijshme të babait me vajzën e tij 10-vjeçare në Volos, shkruan Protothema.

Seanca u zhvillua me dyer të mbyllura dhe nëna e cila kishte bërë padinë dëshmoi pas rrëfimit të djalit të saj të mitur se kishte parë të atin duke dhunuar motrën e tij.

Burri ka abuzuar me fëmijën për të paktën gjashtë muaj para se të vihej re dhe pasi Prokuroria u njoftua për ngjarjen, urdhëroi një ekzaminim urgjent paraprak për të verifikuar vlefshmërinë e ankesave.

Sipas aktakuzës, më 25 dhe 26 gusht 2018, babai i vajzës e ka detyruar atë të heqë rrobat në dhomën e gjumit dhe në banjë dhe është fërkuar me të.

Më të lexuarat