BREAKING NEWS

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda

Shqipëria "shkundet" nga tërmeti, ja epiqendra dhe magnituda
x
BREAKING NEWS

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/ Artan Hoxha flet me emra dhe plas ‘bombën’: Do goditet shumë lartë! SPAK më ka thirrur dhe mua të dëshmojë për këtë dosje!

“Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë”/
x
BREAKING NEWS

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë që përfundoi të shoqëruar në polici/ Reagon ‘flakë për flakë’ UKV, sqaron gjithë situatën

Konflikti me kryebashkiakun Dritan Leli dhe drejtorit të bashkisë
x
BREAKING NEWS

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të amerikanëve, Berisha paralajmëron me shkarkimin e kreut të PD, Fieri sfida e radhës

Ndizen gjakrat, Basha i hedh dorashkën me dosjen kriminale të
x
BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon ish-kryeministrin se po tenton grusht shteti brenda partisë

Milaim Zeka paralajmëron arrestimin e Berishës, Roland Bejko akuzon
x

Rajoni

Tronditëse, gjendet një person i varur në ballkonin e banesës, panikosen kalimtarët (Foto)

Tronditëse, gjendet një person i varur në ballkonin e

Të shokuar ditën e sotme kanë mbetur komuniteti lokal i Lamias në Greqi, pasi trupi i një 41-vjeçari është parë i varur në ballkonin e banesës së tij.

Sipas mediave greke ishte pronari i një dyqani përballë shtëpisë së të ndjerit, ai i cili pa i pari skenën e rëndë.

Tronditëse, gjendet një person i varur në ballkonin e

Pas tronditjes fillestare pronari, thirri policinë e cila bllokoi të gjithë rrugën, teksa një ambulancë mbërriti me urgjencë në vendngjarje.

Tronditëse, gjendet një person i varur në ballkonin e

Sipas hetimeve paraprake përjshtohet skenari i vrasjes dhe dyshohet se 41-vjeç ka kryer vetëvrasje duke u vetëvarur në ballkonin e shtëpisë.

Tronditëse, gjendet një person i varur në ballkonin e

Ndërkohë që hetimet vijojnë, nuk dihen ende shkaqet që e çuan të ndjerin drejt këtij akti makabër në publik.