BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Rajoni

Tronditëse! Sportistja 22-vjeçare ndahet papritur nga jeta

Tronditëse! Sportistja 22-vjeçare ndahet papritur nga jeta

Një studente 22-vjeçare greke, Gjeorgjia Solanaki ka ndërruar jetë pas një ataku në zemër, për shkaqe që janë ende të panjohura.

Pas autopsisë, tashmë vëmendja do t’i kushtohet ekzaminimeve histologjike dhe toksikologjike për të përcaktuar shkaqet e sakta të vdekjes së vajzës. Nga autopsia ka rezultuar gjithashtu se ajo nuk rezulton të ketë pasur probleme shëndetësore.

E reja ishte studente e vitit të tretë në universitetin e sportit TEFAA Komotini.

Ajo ra pa ndjenja ndërsa ishte duke u strëvitur në stadiumin e shkollës së saj, ndërsa u gjet shumë vonë dhe nuk mundi të merrte nmdihmën e nevojshme për të mbijetuar.

Vlen të theksohet se 22-vjeçarja mbante një orë që regjistronte kohën dhe pulsin e saj dhe është objekt hetimi nga autoritetet, në përpjekje për të përcaktuar kohën dhe mbi të gjitha shkakun e vdekjes.

Tronditëse! Sportistja 22-vjeçare ndahet papritur nga jeta