BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Rajoni

Tronditet Greqia pas tërmetit të fuqishëm që shkundi vendin, raportohet për shembje të objekteve dhe njerëz nën rrënoja

Tronditet Greqia pas tërmetit të fuqishëm që shkundi vendin,

Mëngjesin e sotëm një tërmet i fuqishëm ka tronditur Greqinë. Nga informacionet bëhet me dije se ka qenë me magnitudë 5.8 ballë e shkallës righter dhe ka goditur Kretën, zonën e Arkalochorit.

Mediat greke informojnë se disa shtëpi janë shembur dhe se raportohet se ka persona nën rrënoja.

Tronditet Greqia pas tërmetit të fuqishëm që shkundi vendin,

Forca të shumta janë nisur drejt Arkalochorit për ‘tu ardhur në ndihmë qytetarëve që kanë mbetur të bllokuar.

Tronditet Greqia pas tërmetit të fuqishëm që shkundi vendin,

Tronditet Greqia pas tërmetit të fuqishëm që shkundi vendin,