BREAKING NEWS

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në Kombinat: Të thellohet hetimi!

Vetëflijimi, ekspertët ngrenë alarmin pas ngjarjes në
x

Rajoni

Tronditet Greqia/ Shpërthime të fuqishme që në mëngjes, qëllohet me 4 bomba molotov komisariati në Athinë

Tronditet Greqia/ Shpërthime të fuqishme që në mëngjes,

Një komisariat policie në Nea Ionia të Athinës në Greqi është sulmuar me një koktej prej 4 bomba molotovësh.

Nga sulmi në orët e para të mëngjesit, saktësisht në orën 04:00, 4 bomba molotov u hodhën para komisariatit.

Nuk u dëmtua dhe u plagos njeri kurse u dogjën dy makina policie.