BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Rajoni

Tronditet rrjeti/ Fotografohet e zhveshur pacientja që po kurohej me COVID-19 në spital, autoritetet qeveritare kërkojnë hetim urgjent

Tronditet rrjeti/ Fotografohet e zhveshur pacientja që po kurohej me

Një paciente e cila po kurohej për COVID-19 në një spital ka rënë pre e një abuzimi të madh të privatësisë së saj.

Pacientja shihet vetëm në të brendshme, ndërsa fotografia e cila është bërë në një spital të përkohshëm për Covid-19 në Beograd dhe është shkrepur pa dijeninë e saj

Anastasia M. u fotografua me të brendshme në momentin kur po ndërrohej në një dhomë në spitalin në Arena të Beogradit.

Lidhur me rastin ka reaguar edhe Nënkryetari i Komunës së Beogradit, Goran Vesic, i cili në një deklaratë konfirmoi se fotografia ishte bërë në spitalin Arena dhe kërkoi një hetim urgjent për kërcënimin skandaloz të privatësisë dhe dëmtimit të integritetit personal.

Tronditet rrjeti/ Fotografohet e zhveshur pacientja që po kurohej me