BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Rajoni

Turistja shkon në shtëpinë e të riut, por atje përjeton tmerrin, përdhunohet në grup nga shokët e tij

Turistja shkon në shtëpinë e të riut, por atje përjeton

Një turisteje austriake i janë shkatërruar pushimet në Greqi pasi u përdhunua nga një grup vendasish.

Mediat e huaja raportojnë se 20-vjeçarja është përdhunuar nga katër djem të moshës 30, 28, 26 dhe 27 vjeç.

Turistja shkoi vullnetraisht në shtëpinë e 27-vjeçarit grek, por papritur u shfaqën dhe tre të tjerë. Ajo u shpreh se 4 grekët e përdhunuan atë në grup.

Grupi u arrestua dhe sipas informacioneve, ata mohojnë se kanë përdhunuar vajzën e re nga Austria dhe pretendojnë se u takuan për të kryer marrdhënie seksuale me të, por me vullnetin e saj të lirë.