BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Rajoni

U dënua me burg të përjetshëm, zbardhet AMANETI i fundit i ‘kasapit të Ballkanit’: Unë nuk kam rëndësi, por mbroni...

U dënua me burg të përjetshëm, zbardhet AMANETI i fundit i

Djali i Ratko Mlladiç, i njohur ndrydhe dhe si ‘kasapi i Ballkanit’ që u dënua me burgim të përjetshëm, Darko Mlladiç, ka treguar amanetin e tij të fundit. Gazeta Ekspres shkruan se sipas Darko, Ratko është shprehur se ata duhet që ta ruanin dhe mbronin Republikën Srpska, pasi është më e rëndësishme se sa vetë ai.

“Ratko e di se çfarë mendojnë njerëzit për të. Ai thotë se Republika Srpska duhet të mbrohet dhe se nuk është i rëndësishëm ai, por mbijetesa e Republikës Srpska”, ka thënë Darko.

Më tej, djali i tij foli edhe për shëndetin e tij, ku tha se dukej mirë, por që duhet të presin dhe të shohin se si do të vazhdojë më tej.

“Ai dukej mirë kur e vizitova. Ai u mbajt nga adrenalina, ne do të shohim se si do të ndikojë e gjitha në shëndetin e tij në ditët në vijim. Njerëzit kanë parë përmes qëllimit të tyre, asnjë forcë nuk mund të detyrojë një gënjeshtër të bëhet e vërtetë dhe Ratko e di atë”, tha ai.