BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Rajoni

U përdhunua për orë të tëra, gratë dhe vajzat greke dalin të protestojnë në mbështetje të 50-vjeçares shqiptare

U përdhunua për orë të tëra, gratë dhe vajzat

Ditën e shtunë Greqia është tronditur nga një tjetër ngjarje e rëndë, ku është përdhunuar me orë të tëra një 50-vjeçare shqiptare nga një 35-vjeçar bullgar, ndërkohë që ishte duke pastruar shkallët e pallatit ku punonte.

Mediat greke shkruajnë se ditën e sotme janë grumbulluar qindra njerëz në vendin e ngjarjes duke protestuar në krah të viktimës. Ata kanë kërkuar nga policia greke arrestimin dhe dënimin e autorit të këtij krimi makabër.

Dëshmitarët të cilët arritën të shpëtonin 50-vjeçaren treguan se ajo ishte në gjendje shoku dhe shumë të rënduar, ajo kishte lëndime të shumta trupore. Autori është arratisur sapo zonja arriti të largohej nga shtëpia me ndihmën e fqinjëve.

Më të lexuarat