Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

U tha se është babai i Vuçiç/ Reagon gazetari shqiptar: Ia njoh të ëmën, kemi qenë kolegë

Postuar: 11/09/2018 - 15:04

Gazetari shqiptar, Fahri Musliu ka mohuar lajmin e dhënë nga një portal kroat se ai është babai i kryeministrit serb, Aleksandër Vuçiç.

Në faqen e tij në Facebook, Musliu thotë se ai njeh nënën e Vuçiç, pasi kanë qenë kolegë, gazetarë, por mohon të ketë pasur lidhje me të.

Ndërkohë në Kosovë, në disa portale sugjerohet që për shkak të ngjashmërisë që kanë, Musliu e Vuçiç duhet të bëjnë testin e ADN-së.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/01/2019 - 19:30

Komitetit ushtarak të Aleancës, Stuart Peach tha sot se forcat e NATO-s do të mbeten në Kosovë në përputhje me mandatin e OKB, pavarësisht nga ndryshimet strukturore në Forcën e Sigurisë së Republikës së Kosovës (FS

Postuar: 16/01/2019 - 19:27

Maqedonia shpalli sot flearrest ndërkombëtar për Nikolla Vojminovski, i dënuar me 13 vite e gjy

Postuar: 16/01/2019 - 19:19

Një gazetare e televizionit N1 të Serbisë është kujdesuar që t’i vështirësojë gjërat kreu

Postuar: 16/01/2019 - 15:45

Secili qytetar që do të denoncojë keqpërdorimin e pozitës zyrtare dhe korrupsionin e mundshëm t

Postuar: 16/01/2019 - 15:44

Nikola Vojminovski, i dënuar me 13 vjet heqje lirie për sulmin ndaj deputetit Zijadin Sela gjat

Postuar: 16/01/2019 - 15:41

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi tha se sot në Hagë po intervistohet bashkëluftëtari Sami Lush

Postuar: 16/01/2019 - 15:40

Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov gjatë emisionit “Programi 200” foli për ekstrad