BREAKING NEWS

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e PS, PD, LSI dhe partive të tjera që pritet të kandidojnë në 12 qarqet

Rama përjashton rreth 35 deputetë nga lista e 25 prillit, ja emrat e
x

Rajoni

U vaksinua pa radhë, shkarkohet sekretari i Spitalit, MSH jep detajet

U vaksinua pa radhë, shkarkohet sekretari i Spitalit, MSH jep detajet

Drejtori i Spitalit të Ohrit sot pritet të shkarkojë  sekretarin e spitalit, i cili në kundërshtim me Planin Nacional për imunizim kundër Covid-19, është vaksinuar pa radhë në spitalin modular në Shkup, njofton Ministria e Shëndetësie, transmeton Alsat.


“Ministria e Shëndetësisë dënon çdo keqpërdorim dhe shkelje të grupeve prioritete që janë përfshirë në tre fazat e para të imunizimit me kovid”, thonë nga MSh.