BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin Rama

Departamenti Amerikan i Shtetit jep lajmin E PAPRITUR për kryeministrin
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I qëndroi deklaratës për një rikthim të tij të mundshëm në krye të PD-së, Sali Berisha bën lëvizjen urgjente

Çfarë po ‘thuret’ në selinë blu?/ I
x
BREAKING NEWS

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet e rënda që po ndodhin në zgjedhjet për kryetarin e ri: Po fusin...

Plas keq në PD/ Agron Shehaj reagon me urgjencë dhe denoncon shkeljet
x
BREAKING NEWS

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron çfarë do të ndodhë sot në zgjedhjet e PD-së, ka një mesazh të ‘koduar’ edhe për Berishën: Rama e...

“Do shkojë si me Olldashin”/ Artan Hoxha paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë zjarri, plagoset një i ri, policia zbardh ngjarjen e rëndë

Përgjaket Tirana në mesnatë/ Të shtëna me armë
x
BREAKING NEWS

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për katharsis

PD sot zgjedh sërish Lulzim Bashën dhe fillon betejën për
x
BREAKING NEWS

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e rëndësishëm, zbulon vendimin më të ri të qeverisë së tij: Do e nisim në vjeshtë!

“Çështje madhore”/ Kryeministri Rama jep lajmin e
x

Rajoni

Vdekja e 20-vjeçares që tronditi Greqinë, publikohet rezultati i ADN-së marrë nga thonjtë e viktimës/ Çfarë u zbulua?

Vdekja e 20-vjeçares që tronditi Greqinë, publikohet rezultati

Janë publikuar të tjera detaje nga ngjarja që tronditi Greqinë para disa javësh, ku e vrarë mbeti 20-vjeçarja britanike Caroline.

Mediat e huaja shkruajnë se raundi i parë i analizave të ADN-së të marrë nga thonjtë viktimës, kanë përfunduar pa asnjë rezultat.

Po ashtu, kamerat e sigurisë, deri më tani, nuk kanë mundur të gjejnë asnjë automjet e të cilën janë arratisur tre autorët, e kjo e bën më të vështirë gjetjen e tyre.

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Greqinë para pak javësh dhe mbeti e vrarë 20-vjeçarja Caroline. Sipas mediave greke raundi i parë i analizave të ADN-së ka përfunduar pas asnjë rezultat, kjo pasi në thonjtë e viktimës nuk është gjetur asnjë gjurmë ADN-je.

Sakaq edhe shenjat e gishtave të pilotit të gjetura në shiritin izolues janë të justifikuara, pasi siç edhe ai vetë ka deklaruar, autorët nuk kanë patur shirit me vete dhe ua kishte dhënë ai atyre.

Në këtë mënyrë, policia është rikthyer edhe njëherë në vendin e ngjarjes për të zbuluar më shumë në lidhje me këtë vrasje e cila është plot detaje të pazbuluara.