BREAKING NEWS

“Me hapa të matur”, Rama liron një nga masat shtrënguese dhe zbulon objektivin për muajt e ardhshëm

“Me hapa të matur”, Rama liron një nga masat
x

Rajoni

Vdes aktorja e madhe, ikona e akrimit mori pjesë në shumë filma për dekada me radhë, edhe së fundmi ishte pjesë një seriali