BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Rajoni

Vdiq në aksidentin tragjik/ Nëna e reperit të njohur i përlot të gjithë me fjalët e saj: Përse duhet të ikte djali im (Pamjet rrëqethëse nga funerali)

Vdiq në aksidentin tragjik/ Nëna e reperit të njohur i

Me lot dhe duartrokitje, fansat i dhanë lamtumirën reperit të njohur grek “Mad Clip”, i cili u nda nga jeta pak ditë më parë, pas një aksidenti me makinë. Ajo që mori vëmendjen e mediave greke ishte pamja e nënës së 34-vjeçarit, e cila nuk pushoi së qari për asnjë moment.

“Pse? Djali im na la shumë herët. Më lër të ulem edhe pak, Pse duhet të ikte djali im?,”-u dëgjua ajo teksa fliste mes lotësh. Ndërkohë që të afërm mundoheshin që ta qetësonin, duke e mbajtur prej krahësh. Ndërkohë që pas i qëndronte gjithë kohës, këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira.

Reperi grek u gjet pa jetë brenda makinës së tij, 5 ditë më parë, pasi u aksidentua teksa kthehej nga një dasmë ku kishte marrë pjesë. Si pasojë e impaktit të përplasjes ai ndërroi jetë në vend, duke shkaktuar reagime të forta në vendin fqinjë dhe nga kolegët.