BREAKING NEWS

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën pedagogut të njohur

Kishte humbur shikimin nga tërmeti, koronavirusi i merr jetën
x

Rajoni

Video që po bën xhiron e rrjetit/ Ish-kryeministri Zoran Zaev fyen shqiptarët, zbardhet përgjimi

Video që po bën xhiron e rrjetit/ Ish-kryeministri Zoran Zaev fyen

Është zbardhur një përgjim, ku dëgjohet ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev teksa ofendon shqiptarët.

Indeksonline ka siguruar bisedën ndërmjet Zaevit dhe një “X” personi. Ndërkohë, në videopërgjim biseda mes Zaev dhe personit tjetër ka qenë çështja e votës. Zaevi dëgjohet duke thënë se “shqiptarët nuk vlejnë as për pesë pare”.

Më pas, personi tjetër i kthehet se rreziku tek shqiptarët qëndron se “ata kanë luftëtarë”. Ndërsa, përgjigja e Zaevit ishte se “luftëtarët gjenden gjithandej në botë”. Për më tepër dëgjoni videopërgjimin.