BREAKING NEWS

“Është një xhelat i vërtetë”, ish-Presidenti Meta paralajmëron Ramën: Do të përdorim ligjet e tij për të...

“Është një xhelat i vërtetë”,
x
BREAKING NEWS

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak: Më qepej nga prapa si xhol dhe…

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak:
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x

Rajoni

VIDEO që po trondit rrjetin/ Çfarë është pluhuri i bardhë që konsumojnë me pjatë në dorë dasmorët?!

VIDEO që po trondit rrjetin/ Çfarë është pluhuri i

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, të ftuarit e një dasme në Serbi shihen duke kënduar këngën “I gjithë fshati mbush hundët me të bardhë”, dhe në të njëjtën kohë duke marrë një pluhur të bardhë që dyshohet të jetë kokainë.

Teksa në sallën e festave dasmorët këndonin këngën “Gjithë fshati mbush hundët me të bardhë”, dhëndri vendosi t’u ofronte të ftuarve pluhurin e bardhë.

Siç shihet në video, ka një sasi të konsiderueshme pluhuri në tabaka dhe të ftuarit janë mbledhur rreth dhëndrit dhe presin të gjithë në radhë për të marrë nga një vijë.

Në një moment tabakaja mbërriti te një zonjë e moshuar, e cila në fillim nuk e dinte se për çfarë bëhej fjalë, por iu shpjegua se duhet të nuhaste pluhurin e bardhë përmes tubit, gjë që e bëri. 

Atmosfera nga dasma raportohet se është transmetuar drejtpërdrejt në Facebook.

Për momentin nuk dihet se ku dhe kur është bërë regjistrimi por sipas informacioneve të marra nga Kurir, dyshohet se në tabaka është servirur kripë. Kjo shfaqje e pazakontë kishte për qëllim kryesisht të bënte shaka me të ftuarit. 

Më të lexuarat