BREAKING NEWS

MSH: Ndërrojnë jetë 2 pacientë në spitalin Infektiv nga koronavirusi

MSH: Ndërrojnë jetë 2 pacientë në spitalin Infektiv
x

Rajoni

Vjen lajmi i mirë, nënshkruhet marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë nën prezencën e ambasadorit amerikan dhe presidentëve të dy shteteve