BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Rajoni

Vrasja barbare e Caroline në Greqi, oficerët “bllokohen” në hetime, karta e kamerës së sigurisë do dërgohet në Kinë

Vrasja barbare e Caroline në Greqi, oficerët “bllokohen”

Kur kanë kaluar disa muaj nga vrasja në sy të foshnjës së 20-vjeçares Caroline në Greqi, mediat vendase raportojnë se hetimet kanë “ngecur” sërish.

Kjo pasi oficerët e sigurisë, nuk kanë mundur t’i japin përgjigje pyetjes se kur është hequr karta e memories nga kamerat e sigurisë, para apo pas vrasjes. Oficerët grek janë dorëzuar dhe pritet që karta e kamerës së sigurisë të dërgohet në Kinë për ekspertizë.

Sipas mediave greke, nëse rezulton se Babis e ka hequr kartën para vrasjes së gruas së tij ai do të arrihet në përfundim se e gjithë ngjarja ka qenë e paramenduar. Në të kundërt skenari do të ndryshojë, pasi hetimet do të drejtohen në përpjekjet e 33-vjeçarit për të fshehur krimin.