BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Rajoni

Vrasja e Carolines që tronditi opinionin publik/ Nëna e Babis thyen heshtjen dhe pranon të rrëfehet: Ne e takojmë mbesën 5 herë në muaj, të dy familjet kemi...! Çfarë thotë për ndryshimin në varrin e ish-nuses?

Vrasja e Carolines që tronditi opinionin publik/ Nëna e Babis thyen

Nëna e Babis Anagnostopoulos, 33-vjeçarit që vrau bashkëshorten në prani të fëmijës 1 vjeç ka thyer heshtjen duke folur për televizionin grek “Star” për tragjedinë që u ndodhi. Ajo refuzoi të flasë për djalin e saj, që mbahet në burgun e Korydalos por tregoi se mbesën e saj e shikon shpesh e se ka një marrëdhënie shumë të mirë me familjen e Caroline.

Ne e takojmë mbesën 5 ditë në muaj. Të dy familjet kemi respekt midis nesh”, tha nëna e Babis Anagnostopoulos.

Mirëpo, në varrin e Caroline është hequr shkrimi ‘bashkëshorte’, për të mos bërë asnjë lidhje me vrasësin, Babis.

Nëna e 33-vjeçarit tha se nuk ishte në dijeni për këtë zhvillim. “Nuk e di, nuk kam asgjë për të thënë,” 

Babis Anagnostopulos u arrestua më shumë se një muaj pasi mbyti të shoqen në fillim të muajit maj, pasi u mundua ta fshihte krimin, duke sajuar një grabitje me protagonistë shqiptarë. Deri më tani, pista që qëndron ende është se piloti vrau të shoqen pasi kjo e fundit i kishte kërkuar divorcin. Piloti e ka pranuar krimin duke u shprehur se gjithçka kishte ndodhur pas një sherri në çift, por kurrë nuk ka folur për një bashkëpunëtor.

Më të lexuarat