BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Rajoni

Vrau brutalisht gruan në Glyka Nera, reagon piloti grek: Jam i interesuar për edukimin e fëmijës tim, më vjen keq për...

Vrau brutalisht gruan në Glyka Nera, reagon piloti grek: Jam i interesuar

Ka kaluar gati gjysmë viti nga vrasja brutale e Caroline Crouch nga burri i saj, Babis Anagnostopoulos, në shtëpinë e tyre në Glyka Nera por për të ardhmen e vajzës së tyre, Lydia, është marrë një vendim.

Sipas raportit të MEGA, të dy palët ranë dakord që vajza e vogël të qëndrojë me gjyshen e saj Susan dhe gjyshin David, në pritje të vendimit përfundimtar për kujdestarinë e saj në muajt e ardhshëm, ndërsa ajo do të monitorohet nga psikologët e fëmijëve.

Vrasësi foli, përmes avokatit të tij, për MEGA, duke theksuar: Më vjen keq për vajzën time. Unë nuk dua asnjë mosmarrëveshje ligjore mbi kujdestarinë e Lydias. Unë jam i interesuar për interesin e fëmijës tim dhe edukimin e duhur të saj.

Babis Anagnostopulos u arrestua më shumë se një muaj pasi mbyti të shoqen në fillim të muajit maj, pasi u mundua ta fshihte krimin, duke sajuar një grabitje me protagonistë shqiptarë.

Më të lexuarat