BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x

Rajoni

Vrau gruan në sy të foshnjës, piloti grek do ta kaloj pjesën e tjetër të jetës në...

Vrau gruan në sy të foshnjës, piloti grek do ta kaloj pjesën

Babis Anagnotopoulos, piloti grek i dënuar për vrasjen e gruas së tij vitin e kaluar është transferuar në një tjetër burg pas vendimit të gjykatës.

Sipas mediave greke ai do të nxirret nga qelia në Korydallos drejt burgut të Malandrinos pas një jave, pasi si i dënuar nuk mund të qëndrojë më në këtë IEVP.

Piloti duket se po përpiqet të ruajë qetësisë duke pranuar faktin se do ta kalojë pjesën tjetër të jetës pas hekurave pasi mbyti gruan në sy të foshnjës së tyre dhe vrau qenin duke e varur te shkallët e shtëpisë.

Kjo ishte pjesë e skenarit të tij që e gjithë ngjarja të dukej si grabitje, pasi për disa javë me radhë i mashtroi të gjithë duke treguar histori sikur ishin sulmuar nga disa persona me maskë në banesën e tyre.

 

Më të lexuarat