BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Rajoni

Vrau vjehrrin në sy të vajzës dhe fëmijës së mitur, policia bie në gjurmët e 29-vjeçarit, ja ku dyshohet se fshihet (DETAJE)

Vrau vjehrrin në sy të vajzës dhe fëmijës së

Vijojnë kërkimet e policisë për gjetjen e 29-vjeçarit blegtor, autor të vrasjes së vjehrrit të tij në Artë.

Prej ditës së djeshme, autoritetet po përpiqen për ta gjetur për ta arrestuar, por ai fshihet në male, të cilat sipas mediave vendase që bazojnë informacionin e tyre në fqinjët e autorit, ai i njeh shumë mirë.

Për shkak të punës që e ka bërë prej vitesh ai nuk do ta ketë të vështirë të qëndrojë në mal, megjithatë ka optimizëm se së shpejti do të gjendet.

29-vjeçari ka qëlluar dhe ka vrarë me katër plumba vjehrrin e tij, ndërsa ka qëlluar edhe në drejtim të ish-bashkëshortes. E pas krimit, autori dyshohet se është larguar drejt malit pas asaj që ndodhi në oborrin e vjehrrit të tij.

Ndërkohë makina me të cilin 29-vjeçari u arratis, u pikas nga policia në kufirin Arta-Aitoloakarnania , ndërsa sipas efektivëve të policisë, 29 – vjeçari është pritur nga një bari i zonës, të cilit tha se ka dalë në mal, pasi ka probleme me të afërmit.