BREAKING NEWS

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron për 48 pasuri: U bllokuan në kundërshtim me ...

SPAK merr vendimin e papritur, rrëzon OFL-në dhe heq sekuestron
x

Rajoni

Zaev i dërgon mesazh të fortë ish-kryeministrit Gruevski: Askush nuk mund t’i shmanget dënimit, gjithsecili do të ulet në bankën e të akuzuarve

Zaev i dërgon mesazh të fortë ish-kryeministrit Gruevski: Askush

Kryeministri maqedonas Zoran Zaev i ka kujtuar ish-kryeministrit Nikolla Gruevskit faktin se askush nuk mundet t’i shmanget përjetë drejtësisë.

Sipas kreut të qeverisë maqedonase herët a vonë gjithsecili që ka shkelur ligjet dhe ka bërë ndonjë vepër penale do të ulet në bankën e të akuzuarve.

“Askush nuk mund t’i shmanget dënimit, përfshi edhe Nikolla Gruevskin”, -deklaroi Zoran Zaev.