BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Rajoni

Zaev ‘xhelozon’ Ramën, udhëton drejt Turqisë dhe takon Erdoganin, ja për çfarë folën

Zaev ‘xhelozon’ Ramën, udhëton drejt Turqisë dhe

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka udhëtuar drejt Turqisë ditën e sotme. Vizita e tij vjen fill pas asaj 2-ditore të Ramës.

Së bashku me Zaevin ishte dhe ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe teksa një takim ai bëri me Presidentin turk, Erdogan.

Zaev ka shprehur interesim për investimet nga kompanitë turke në Maqedoninë e Veriut dhe thellimin e lidhjeve tregtare e ekonomike.